Beşiktaş 2. Başkanı Baltacı: Bu penaltıyı her takıma çalabilir misiniz; düşman olduğunuz takıma çalarsınız

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, Pendikspor maçı sonrasında, “Bir kulüp başkanı, galip geldiği maçtan sonra çıkıyor hakemlere sallıyor ve hiçbir şey olmuyor. Bizim göz göre göre golümüz yeniyor. İçerde fırıldaklar döndüğünü, raporu nasıl yazsak diye düşündüklerini biliyoruz.” dedi.

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig 2023-2024 sezonunun ilk iç saha maçında Pendikspor’u ağırladı. Mücadele 1-1 berabere sonuçlandı.

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, maç sonrasında 76. dakikada Omar Colley’in iptal edilen golüne tepki gösterdi.

Engin Baltacı açıklamasında; “Sonuç için taraftarlarımızdan bütün kalbimizle özür diliyoruz. Bu bizim iç konumuz. Kendi içimizde hallederiz ama hepiniz gördünüz arkadaşlar, ne diyeyim ya? Duygularımı nasıl anlatayım? Geçen seneden beri hep aynı şeyi anlatıyoruz. Kalbi ve vicdanı olanlar bu akşamı bir düşünsünler.” dedi.

“Biri bunun aksini bize göstersin”

Baltacı sözlerinin devamında; “Biri çıkıp bunun aksini bize göstersin ya da bizden özür dilesinler. Şerefsizim öpüp başıma koyacağım ve gidip kapısında bu sert konuşmam nedeniyle özür dileyeceğim. Tribünleri tahrik eden biz miyiz yoksa tetikçi hakemler mi? Bir kulüp başkanı, galip geldiği maçtan sonra çıkıyor hakemlere sallıyor ve hiçbir şey olmuyor. Bizim göz göre göre golümüz yeniyor. İçerde fırıldaklar döndüğünü, raporu nasıl yazsak diye düşündüklerini biliyoruz.” açıklamasında bulundu.

“Beşiktaş şampiyon olacak”

Engin Baltacı; “Kimse merak etmesin. Beşiktaş, hakemini de, MHK’sını da TFF’sini de, kurullarını da gol çizgisinden içeri geçirip şampiyon olacak. VAR kayıtlarını açıklasınlar. İptal edilen golde çizgi çizebildiler mi?” dedi.

Penaltı açıklaması

Baltacı, son dakikalarda verilen penaltı içinse “Bu penaltıyı her takıma çalabilir misiniz? Düşman olduğunuz takıma çalarsınız.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x