Deren Talu Sevgilisi Baran Tınaz’dan Şiddet Gördüğü İddialarına Yanıt Verdi!

Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu Baran Tınaz ile 3 yıldır sürdürdüğü ilişkisini geçtiğimiz haftalarda noktalaşmıştı. Kısa bir süre sonra Baran Tınaz’dan şiddet gördüğü için ayrıldığı iddiaları ortaya atıldı. Deren Talu sosyal medya hesabından darp edildiği haberlerine dair açıklamada bulundu.

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, üç yıldır aşk yaşadığı Baran Tınaz ile birlikteliğini geçtiğimiz haftalarda sonlandırmıştı.

Baran Tınaz’dan şiddet gördüğü için ayrıldığı iddia edilen Deren Talu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“Baran Tınaz tarafından darbedildiğim ve bu nedenle ayrıldığımız iddiaları tamamen gerçek dışıdır.”

“Beraberliğimizi artık arkadaşlık boyutuna taşımak, saygı ve sevgi çerçevesinde beraberce aldığımız ortak bir karardır” dedi.

“Deren Talu, daha sonra sözlerini şu sözlerle devam etti: “Darp iddiaları kesinlikle yalandır. Bir kadın olarak bırakın şahsıma, hiçbir kadına fiziksel, sözel, duygusal şiddeti tolere etmem söz konusu bile değilken…”

“Üç yılımı saygı ve sevgiyle geçirdiğim bir kişinin adının şiddet iddialarına karışmasını üzüntüyle karşılıyorum.”

“Yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla, bu gerçek dışı iddiaları ekrana taşıyanların programcıların sahip olduklarını bildiğim sorumluluk ve görev bilinciyle bir an önce gerekli düzeltmeyi yapmalarını bekliyorum.”

?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*