Estetik Müdahelelerle Bambaşka Birine Dönüşen Dilan Çiçek Deniz Çene Dolgusunu Abartınca Olanlar Oldu!

Mert Yazıcıoğlu ile yaşadığı kısa süren aşkla çok konuşulan Dilan Çiçek Deniz, yaptırdığı estetik müdahalelerle magazin dünyasının gündemine bomba gibi düşmüştü. Botoks ve dolgu müdahaleleriyle bambaşka birine dönüşen Dilan Çiçek Deniz bu sefer de çene dolgusunu abartınca olanlar oldu!

2015 yılında Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden güzel yıldız Dilan Çiçek Deniz’i hepiniz tanıyorsunuzdur.

Dönemin popüler dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’la hayatımıza giren Dilan Çiçek Deniz, birbirinden başarılı yapımlarda rol aldı.

Özellikle de Aras Bulut İynemli ile partner olduğu Çukur dizisiyle adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, özel hayatıyla magazin dünyasının gündemine bomba gibi düşmüştü.

Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşayan Afra Saraçoğlu’nun adı, Yalı Çapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile anılmıştı.

Hatta bu aşk dedikodusunun hesabını Yazıcıoğlu’nun arkadaşı Kubilay Aka sormuştu.

Aşk dedikoduları doğru çıkmış, Afra ve Mert Ramazan aşkı belgelenmişti. Bu süreçte de Mert Yazıcıoğlu’nun adı da Dilan Çiçek Deniz ile anılmıştı. Bu dedikodu da doğru çıktı ve çiftlerimiz tamamen değişti!

Gelelim asıl meselemize… Yeni çiftimiz Mert ve Dilan, Kubilay Aka ile birlikte katıldıkları bir törende görüntülendi.

Fakat bizler yeni aşkı konuşmak yerine Dilan Çiçek Deniz’in yüzündeki değişimi konuşmuştuk! Çünkü başarılı yıldızın göz ve çenesindeki değişim hepimizin dikkatini çekmişti.

Fakat güzel yıldız estetik iddialarını bir türlü kabul etmiyordu. Mert Yazıcıoğlu ile yaşadığı aşkı da noktalayan Deniz, kendisini kariyerine odaklamıştı.

Tam da bu esnada paylaştığı bir fotoğraf takipçilerinin dikkatini çekti. Çene dolgusu yaptırdığı görülen Dilan Çiçek Deniz yeniden eleştirilerin odağındaydı.

Ve maalesef ki goygoycuların diline düşmekten kurtulamadı…

Peki siz Dilan Çiçek Deniz’in değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x