İşadamı Yosi Özlevi, eşi Cansu Özlevi’nin ‘beni darp etti ve aldattı’ iddialarını reddetti

Modacı Cansu Özlevi, geçtiğimiz günlerde işadamı eşi Yosi Özlevi hakkında şok iddialarda bulunarak kendisini darp ettiğini ve en yakın arkadaşı İpek Esmer ile aldattığını iddia etmişti. Söz konusu iddialar magazin gündeminde büyük ses getirmişti. Bu iddiaların ardından Sabah gazetesinden Evren Abdullahoğlu’na konuşan Yosi Özlevi, iftira atıldığını iddia ederek “Boşanma davamız 1.5 yıldır devam ediyor. İpek Esmer denen kadın, eşimin arkadaşıdır. Eşim bana iftira attı ve benden para koparmak için de bu yollara başvurdu. Darp ettiğimi iddia ediyor, ortaya bir fotoğraf çıkarıyor. Darp yapıldığı iddia edilen tarihte ben Cansu’ya ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım” dedi.

O tarihteki fotoğrafta ameliyat olduğunu ve yüzünde bandajlar olduğunu söyleyen Özlevi, “Dışarı çıkacak durumda değildim. Aldatma ise söz konusu değil. İpek Esmer ve sevgilisi ile sürekli teknemde beraberiz, fotoğraflarımız var birlikte” diye konuştu.

NE OLMUŞTU

Ünlü modacı Cansu Özlevi, eşinin kendisini en yakın arkadaşı İpek Esmer’le aldattığını öğrenince soluğu mahkemede almıştı. İddialara göre işadamı ile Esmer, 5 aydır yasak aşk yaşıyordu. Ünlü modacı, hem bir partide hem de eşine ait teknede arkadaşı Esmer’i görünce büyük şok yaşadı. Mahkemenin yolunu tutan Özlevi, hem aldatıldığına dair hem de darp raporlarını adliyeye teslim etti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x