Kim Min Jae’yi kızdırdılar

Fenerbahçe’nin eski stoperi Kim Min Jae, Napoli’de gösterdiği başarılı performansın ardından transfer söylentilerinin odağında yer almaya devam ediyor. Güney Koreli futbolcu ise bu durumda son derece rahatsız.

Napoli’nin Fenerbahçe’den kadrosuna kattığı Kim Min Jae, başarılı performansını her geçen gün ileriye taşırken, transfer gündemini de meşgul etmeye devam ediyor.

Güney Koreli stoperin adı son aylarda Manchester United ve Real Madrid gibi Avrupa’nın dev kulüpleriyle anılırken, 2020 yılında kapısından döndüğü Tottenham’ın yeniden transfer listesine girdi.

26 yaşındaki futbolcu ise tüm bu söylentilerden rahatsızlık duyduğunu belirterek, geleceğiyle ilgili spekülasyonların son bulmasını istedi.

Güney Kore’nin Kolombiya ile 2-2 berabere kaldığı hazırlık maçının ardından konuşan Kim Min Jae, transfer iddialarıyla ilgili olarak “Bu söylentiler hiç doğru değil. Takımıma odaklanmak istiyorum. Oynayacak çok turnuvam var. Keşke bu haberleri yaymasanız. Bu tür saçmalıklardansa takıma odaklanıyorum. Oynayacak çok önemli maçlarım var ve şu anda sadece Napoli’ye odaklanmak istiyorum.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*