Modada Dilber akımı… Pavyon dansını fırsat bildiler

25 Ocak Perşembe günü Kanal D’de ilk bölümü yayınlanacak olan “İnci Taneleri” dizisi gündem olmaya devam ediyor… İlk tanıtımında Yılmaz Erdoğan’la başrolü paylaşan Hazar Ergüçlü’nün dansı sosyal medyada ve kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Dilber isimli bir pavyon dansçısını canlandıran Ergüçlü, dans hareketleri ve giydiği elbisesiyle gündemden düşmedi.

Bir moda firmasının kısa sürede hazırlayıp internetteki alışveriş platformlarında “Dilber Dress” adıyla 950 TL’den satışa sunduğu kırmızı, gül ve çiçek detaylı mini elbise yok sattı. Kısa sürede tükenen elbiseye yoğun talebi fark eden firmalar kollarını sıvayarak satışa başladılar. Bir başka firma ise pavyon dansıyla ünlenen elbiseyi 590 TL’den aynı isimle satışa sundu.

ANKARA’DA PAVYON DANSI KURSU AÇILDI

Ergüçlü’nün pavyon dansı sonrası Ankara’da bir dans kursu, yoğun talep üzerine pavyon dansı kursu açtı.

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor. İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor. İnci Taneleri dizisinin konusu merak edilen detaylar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

ODATV O GÖRÜNTÜLERİ DERLEMİŞTİ

Dilber’in pavyon dansı ardından tüm Türkiye’de o hareketleri taklit edildi. Odatv, vatandaşların eğlendiği o anları derledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*