Hedefler Verildi: Boğalar Bu 4 Altcoin’i Coşturacak!

Kripto analisti David, SUI fiyatında kısa vadede yüzde 50’lik bir artış bekliyor. Analist Valdrin Tahiri ise Solana için benzer bir hamle öngörüyor. Dark Defender takma adlı analist XRP için 1 doların ötesine uzanan bir koşu tahmin ediyor. Kripto fenomeni Ben Armstrong ise lider altcoin rakibi Cardano’daki gelişmelere dikkat çekiyor ve bir patlama bekliyor.

SUI fiyat tahmini: Yakın gelecekte %50 artabilir!

Sui (SUI) fiyatı uzun vadeli bir formasyonun üzerine çıktı. Böylece, önceki önemli direnç bölgesini destek olarak teyit etti. Yakın gelecekte yükselmeye devam etmesi mümkün. Altcoin, 10 Haziran 2023’ten bu yana düşen bir kama içinde işlem görüyor. Bu, çoğu durumda kırılmalara yol açan bir yükseliş formasyonudur. Nitekim, SUI fiyatı 28 Ekim’de kama formasyonunun üzerine çıkarak düşüş trendinin sonunu işaret etti.

Fiyat daha sonra yükselmeye devam etti ve 0,51 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı. Dün, bu bölgeyi destek olarak teyit etti (yeşil ok). Ayrıca, bir yutan boğa formasyonu oluşturdu. Bu, altcoin fiyatının yeni bir yükseliş trendi başlatmış olduğunu gösteriyor. Günlük RSI gizli bir yükseliş sapması yarattı ve 50’nin üzerinde. Bu da daha fazla kazanç potansiyelini destekliyor. Eğer öyleyse, SUI için izlenecek bir sonraki önemli direnç bölgesi, mevcut fiyattan %50,63 daha yüksek olan 0,87 dolarlık kama formasyonunun zirvesi.

SUI günlük grafik. Kaynak: TradingView

SOL fiyat tahmini: Altcoin fiyatı yeniden artacak mı?

Günlük zaman dilimi dalga sayımına daha yakından baktığımızda olumlu bir görünüm ortaya çıkıyor. Haziran ayında başlayan SOL, beş dalgalı bir yukarı yönlü harekete (beyaz) başlamış gibi görünüyor. İçinde, birinci dalganın 2,61 katı uzunluğa sahip olan üçüncü dalga genişledi. Sayım doğruysa, SOL şu anda düzeltici olan dördüncü dalgada. Dördüncü dalganın sona erip ermediği veya fiyatın daha da düzelip düzelmeyeceği belli değil. Eğer düzelirse, tekrar sıçramadan önce uzun vadeli 48 dolar destek alanına geri dönmesi olası.

Bu arada sayım, trendin hala yükselişte olduğunu ve SOL fiyatının tekrar artacağını gösteriyor. Yükseliş sayımını, yıllık en yüksek seviye olan 68,4 doların üzerinde bir SOL yukarı hareketi teyit edecektir. Bunun da bir sonraki direnç olan 86,20 dolara %50’lik bir artışı tetiklemesi mümkün.

SOL Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

XRP Fiyat tahmini: Kasım sonuna kadar 0,88 dolar!

Ripple (XRP), 2018’den bu yana makro bir flama formasyonu içinde konsolidasyon aşamasında kaldı. Şimdi ise analistlere göre, önemli bir fiyat hareketine hazır. Altcoin fiyatı tarihsel verilerin de desteklediği üzere ivme kazanma belirtileri gösteriyor. Buna ek olarak, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Ripple yakın zamanda ABD’de ve çeşitli uluslararası yargı bölgelerinde para aktarıcı lisansları almak gibi önemli kilometre taşları elde etti.

‘Dark Defender’ takma adlı kripto analisti, XRP’nin bu ayın sonunda veya Aralık ayının başında 0,88 dolara ulaşacağını öngörüyor. Dahası, altcoin fiyatının yükseliş eğiliminin devam etmesi halinde, XRP’nin kısa süre içinde 1,05 dolara ulaşmasını bekliyor. Bu bağlamda analist, tahminini şu şekilde açıklıyor:

Herkese merhaba. Kısa süre önce XRP için düzeltmenin sona erdiğini ve 0,6649 doları hedeflendiğini tartıştık. Daha önce 1,05 dolar hedefini paylaşmıştım. Şimdi ilk kez yapıyı paylaşıyorum. XRP’nin en geç yarına kadar 0,67 dolara ulaşmasını bekliyorum ve temel alıyorum. Ardından küçük bir düzeltme ve sonra, şuraya giden yol: 0.8888 dolar ve 1.0507 dolar.

ADA fiyat tahmini: Altcoin fiyatının patlaması mümkün!

Kripto para analisti ve fenomeni Ben Armstrong, son videolarından birinde Cardano’nun (ADA) yakında bir fiyat patlaması yaşayabileceğine inandığını paylaştı. Armstrong, Midnight Network devnetinin ADA’nın fiyatında bir sıçramaya neden olan katalizörlerden biri olacağını söylüyor. Armstrong, Midnight’ın gizlilik merkezli yaklaşımının yatırımcılar için çok cazip olacağını belirtiyor. Midnight Blockchain’le birlikte tanıtılan yeni DUST tokeninin en çok ilgiyi çekeceğini tahmin ediyor. Bu arada, kripto topluluğu içinde olası bir DUST airdrop söylentileri dolaşmaya başladı bile.

Armstrong, yeni token lansmanlarının ve airdrop’ların ardından, bireylerin genellikle airdrop edilen token’ların bir kısmını kazanmak için gerçekten çok çalışmaya başladığını vurguluyor. Bu, ağı kullanmak, test kullanıcısı olmak, işlemlere yardımcı olmak ve satın alımlar yapmak yoluyla oluyor. Analistin teorisine göre, bu durum yalnızca airdrop tokeni DUST’ın fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda altta yatan tokenın fiyatını da yukarı çekecek. Bu durumda, altta yatan altcoin ADA.

ADA 1 günlük fiyat grafiği. Kaynak: TradingView

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x